PRODUKTY
Oblúkové sklenené pilníky
Nový typ skleneného pilníka na nechty

Novým typom skleneného pilníku na nechty je práve oblúkový pilník. Po obvode tohto typu pilníku sa nachádza zaoblená drážka na obrusovanie nechtov. Na rozdiel od klasického skleneného pilníku, ktorý je plochý, oblúkový je zakrivený tak, aby kopírovať tvar nechtu.

Vďaka drážke, ktorá je zakrivená do oboch smerov, sa necht prirodzene zaoblí a uzavrie. Na rozdiel od klasických sklenených pilníkov na nechte nevznikajú plôšky alebo ostré miesta.

Práca s týmto typom pilníku je veľmi jednoduchá: Stačí necht položiť do drážky v tvare písmena U a ťahanými pohybmi obrusovať. O všetko ostatné sa postará unikátny zaoblený tvar pilníka, ktorý kopíruje prirodzene tvar nechtu.

Jednoduché používanie

Vďaka drážke, ktorá je zakrivená v oboch smeroch, sa necht prirodzene zaobľuje a zatvára.

Sklenený pilník pre deti

Pri vývoji nového typu pilníku sme pamätali aj na tých najmenších, pre deti. A keďže mnohí rodičia si myslia, že sklenené predmety nepatria do rúk detí, skúsime tento mýtus vyvrátiť:

Bezpečnosť:  Asi žiadny rodič nechce, aby sa jeho dieťa poranilo o rozbitý sklenený pilník. Preto sme sklenené jadro pilníku pre deti obalili do 3D fólie. Táto sendvičová konštrukcia spoločne s menšími rozmermi zaručuje pilníku bezpečnosť.

Dizajn: Rozmery skleneného pilníka pre deti sú prispôsobené menším detským ručičkám. Pilník sa ľahko drží a nešmýka sa ani po namočení vďaka 3D fólii, ktorá je ľahko lepkavá.

Potlač pilníkov
VYTLAČIŤ LOGO

Na oblúkové pilníky Vám môžeme potlačiť Vaše logo alebo vyrobiť pilníky pod Vašou značkou.

3D živica

Prípadne Vám môžeme vyrobiť oblúkový pilník s rukoväťou z 3D živice, za ktorou sa pohodlne drží.