Produkty

Sklenené škrabky na nohy

Sklenené škrabky na nohy vďaka špeciálne ošetrenému sklu slúžia na jemné odstraňovanie odumretej kože aj bolestivých mozolov na nohách, hlavne na pätách. Druhá jemná strana škrabky naopak kožu začistí a zvláčnie. Škrabky môžete používať na sucho aj pod vodou. Je možné ich používať aj na odstraňovanie neestetickej stvrdnutej kože na lakťoch.

Tak ako u pilníkov, aj u našich sklenených škrabiek na päty je základným materiálom tabuľové sklo, ktoré je vyrábané z prírodných surovín – sklárskeho piesku, sódy, vápenca a dolomitu a je zdravotne nezávadné.

Dôvody k používaniu sklenených škrabiek na nohy
Životnosť škrabky

Na sklenené telo škrabky nie je prilepené žiadne brusivo. Brúsny povrch vzniká leptaním samotného skla. Vďaka tomu zo škrabky neodpadávajú žiadne čiastočky a nikdy sa neotupia. Doživotná záruka na brúsnu plochu!

Antibakteriálne

Sklenené škrabky na nohy by ste mali pravidelne po použití vymývať a dezinfikovať, zbavíte sa tým zachytávajúcich zvyškov kože. Udržiavať škrabku čistú je dôležité, aby ste sa vyhli prípadnému množeniu baktérií, čo znižuje riziko infekcie.

Naše škrabky majú dve rôzne brúsne plochy

Jedna strana škrabky má hrubšiu textúru a slúži na obrúsenie stvrdnutej kože. Druhá strana je jemnejšia a používa sa na finálne začistenie a zjemnenie.

Bezpečnosť

Na rozdiel od iných škrabiek na trhu, ktoré fungujú ako dláto a môžu Vás poraniť, naše škrabky tvrdú kožu vrstvu po vrstve opatrne obrúsia. Ide o veľmi šetrnú metódu a už po prvom použití pocítite výrazný rozdiel.